Kontakt z nami

Strona główna / Kontakt z nami

Zarząd firmy

Marlena Kaleta
Prezes Zarządu

tel. +48 665 303 363
mail: marlena.kaleta@flexpress.pl

Katarzyna Mitka-Dąbrowska
Dyrektor Zarządzający

tel. +48 665 303 364
mail: katarzyna.dabrowska@flexpress.pl

Natalia Zalewska
Dyrektor Handlowy

tel. +48 665 303 368
mail: natalia.zalewska@flexpress.pl

Dział obsługi Klienta

4_Magda_Cholewa_f

Magdalena Cholewa

tel. +48 665 303 361
mail: magdalena.cholewa@flexpress.pl

Marta Skoczyńska

tel. +48 665 303 362
mail: marta.skoczynska@flexpress.pl

Magdalena Jocher

tel. +48 507 303 058
mail: magdalena.jocher@flexpress.pl

Jagoda Bargiel

tel. +48 665 304 708
mail: jagoda.bargiel@flexpress.pl

Iwona Madyda

tel. +48 507 303 092
mail: iwona.madyda@flexpress.pl

Anna Suchocka-Czapla

tel. +48 505 303 335
mail: anna.suchocka-czapla@flexpress.pl

Dział produkcji i logistyki

Anna Siemińska

tel. +48 665 303 653
mail: anna.sieminska@flexpress.pl

Karolina Wiśniowska

tel. +48 517 923 900
mail: karolina.wisniowska@flexpress.pl

Tomasz Wącławski

tel. +48 665 303 388
mail: tomasz.waclawski@flexpress.pl

Dział graficzny

Agnieszka Grabowska

tel. +48 665 591 330
mail: agnieszka.grabowska@flexpress.pl

Dariusz Kozub

tel. +48 665 303 365
mail: dariusz.kozub@flexpress.pl


Napisz do nas

Jeżeli uważacie Pastwo, że łączy nas wspólny cel, podejście do realizowanych projektów: zapraszamy do kontaktu z nami, zarówno jeśli macie Państwo konkretne zamówienia lub zapytania, jak również jeśli potrzebowalibyście jakichkolwiek informacji z zakresu druku fleksograficznego.

Gwarantujemy profesjonalną i rzetelną obsługę.  




    Wszystkie pola są wymagane

    Dane teleadresowe

    Jesteśmy drukarnią fleksograficzną

    Flexpress spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
    spółka komandytowa

    ul. Płk. Dąbka 15
    30-732 Kraków

    NIP: 6792900796
    REGON: 120297866