Kontakt z nami

Strona główna / Kontakt z nami

Napisz do nas

Jeżeli uważacie Pastwo, że łączy nas wspólny cel, podejście do realizowanych projektów: zapraszamy do kontaktu z nami, zarówno jeśli macie Państwo konkretne zamówienia lub zapytania, jak również jeśli potrzebowalibyście jakichkolwiek informacji z zakresu druku fleksograficznego.

Gwarantujemy profesjonalną i rzetelną obsługę.  




    Wszystkie pola są wymagane

    Dane teleadresowe

    Jesteśmy drukarnią fleksograficzną

    Flexpress spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
    spółka komandytowa

    ul. Płk. Dąbka 15
    30-732 Kraków

    NIP: 6792900796
    REGON: 120297866


    Zarząd firmy

    Marlena Kaleta
    Prezes Zarządu

    tel. +48 665 303 363
    mail: marlena.kaleta@flexpress.pl

    Katarzyna Dąbrowska

    Katarzyna Mitka-Dąbrowska
    Dyrektor Zarządzający

    tel. +48 665 303 364
    mail: katarzyna.dabrowska@flexpress.pl

    Dział obsługi Klienta

    Natalia Zalewska

    Natalia Zalewska
    Dyrektor Handlowy

    tel. +48 665 303 368
    mail: natalia.zalewska@flexpress.pl

    Magdalena Mosurek

    Magdalena Cholewa
    Specjalistka do spraw obsługi klienta

    tel. +48 665 303 361
    mail: magdalena.cholewa@flexpress.pl

    rptoz

    Kinga Kuc
    Specjalistka do spraw obsługi klienta

    tel. +48 665 303 558
    mail: kinga.kuc@flexpress.pl

    Dział przygotowania produkcji i logistyki

    Tomasz Wącławski

    Tomasz Wącławski
    Specjalista do spraw planowania

    tel. +48 665 303 388
    mail: tomasz.waclawski@flexpress.pl

    Anna Siemińska

    Anna Siemińska
    Specjalistka do spraw zaopatrzenia

    tel. +48 665 303 653
    mail: anna.sieminska@flexpress.pl

    Dział graficzny

    Agnieszka Brózda

    Agnieszka Grabowska
    Kierownik Działu DTP – Grafik DTP

    tel. +48 665 591 330
    mail: agnieszka.grabowska@flexpress.pl

    Dariusz Kozub

    Dariusz Kozub
    Grafik DTP

    tel. +48 665 303 365
    mail: dariusz.kozub@flexpress.pl